Mikro melír

Mikro melír prináša prirodzený vzhľad s jemnými prechodmi farieb, čo vytvára dojem a rozmer hlbšieho farebného efektu. Vlasy získavajú svetlé a tmavé tóny, čo vytvára vizuálnu zaujímavosť a živý vzhľad.

Táto technika mikro melír ( melír ) zvyčajne zahrňa aplikáciu malých pramienkov svetlej farby na určité časti vlasov s cieľom dosiahnuť prirodzený a jemný vzhľad.

 

Balayage

Balayage je francúzska metóda farbenia vlasov, ktorá sa stala populárnou v oblasti kaderníctva.
V našom salóne Kolor Studio nám záleží natom, aby balayage vyzerala prirodzene.

Cieľom balayage je dosiahnuť prirodzený vzhľad. V našom kaderníctve chceme aby ste vyzerali akoby vám slnečné lúče maľovali pramene do vlasov. S balayage sa môžete tešiť na jedinečný vzhľad, ktorý nikdy nestratí svoju eleganciu

 

Keratín & botox

V našom kaderníctve Kolor Studio máme pre vás pripravené niekoľko možnosti špecialných kúr od obľubených až po luxusné.
kaderníctvo košice - brazílsky keratín kolor studio kadernictvo kosice

Keratín

kaderníctvo košice - účesy na svadbu ale akcie promocie kolor studio kadernictvo kosice

Bixyplastia

kaderníctvo košice inovatívne kúry v našom salóne kolor studio kaderníctvo košice

Nanoplastia

kaderníctvo košice - botox na vlasy v kolor studio kaderníctvo košice

Botox

Radi vám v salóne poradíme vybrať si tú správnu zmes ????

 

Keratín

Samotný termín ``keratín`` označuje skupinu pevných vláknitých proteinov, tvoria jeden z hlavných zložiek vlasov , nechtov, rohovin. Keratínová vlasová kúra je technika, ktorá sa používa na obnovenie a zlepšenie stavu vlasov. Počas tohto procesu sa na vlasy nanáša keratínová zmes, ktorá pomáha vyplniť, vyrovnávať a obnovovať štruktúru vlasov.

Ďalšie možnosti kúr v našom salóne.

BOTOX na vlasy na vlasy vyživuje a vyhladzuje vlasy. Nieje to podobné vyhladenie ako pri Keratíne, ale vlasy sú nadýchane ale aj napriek tomu rovné.
BIXYPLASTIA vlasová procedúra, ktorá vyživuje a obnovuje vlasy. Je navrhnutý špeciálne pre jemné vlasy, ktorý nezaťažuje. Vlasy získajú luxusný vzhľad a vám poskytnú jednoduché česanie a úpravu vlasov.
NANOPLASTIA je organické vyrovnávanie vlasov s najdlhším účinkom. Možným narovnaním , možným až jeden rok v závislosti od okolnosti.

 

Farbenie vlasov

V salóne Kolor Studio vieme pre vás vyčarovať aj zázračné farby na vlasy.
Každá žena, bez ohľadu na vek či štýl, má svoje vlastné predstavy o svojom účese. Naša práca spočíva v tom, aby sme tieto predstavy premenili na realitu a zanechali v každej z vás úsmev na tvári. Sme tu, aby sme vám pomohli objaviť nový spôsob, ako sa cítiť a vyzerať skvelo. Choďte do toho s dôverou a nechajte nás vytvoriť pre vás účes, ktorý vás vystihne.

 

 

AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

Authentic beauty concept je Vegánska vlasová kozmetika, profesionálna prémiová značka vytvorená spoločne s tímom jedinečných kaderníkov pre začatie novej cesty k autentickej kráse. Kvalitné šampóny na všetky typy vlasov, kondicionéry, vlasové masky a stylingové prípravky pre zdravé vlasy. Na domáce ošetrenie vlasov priamo z kaderníctva. Prirodzená krása pre naozajstné vlasy. Čisté receptúry. Veríme, že to, čo sa vynechá, je rovnako dôležité ako to, čo sa ponechá. Naše produkty sú vegánske, neobsahujú sulfátové surfaktanty a silikóny. Produkty s integritou, čisté, prírodné, jednoduché, príjemné, starostlivo vybrané.