Mikro Melír

Mikro melír prináša prirodzený vzhľad s jemnými prechodmi farieb, čo vytvára dojem a rozmer hlbšieho farebného efektu. Vlasy získavajú svetlé a tmavé tóny, čo vytvára vizuálnu zaujímavosť a živý vzhľad. Táto technika mikro melír ( melír ) zvyčajne zahrňa aplikáciu malých pramienkov svetlej farby na určité časti vlasov s cieľom dosiahnuť prirodzený a jemný vzhľad.

Balayage

Balayage je francúzska metóda farbenia vlasov, ktorá sa stala populárnou v oblasti kaderníctva. V našom salóne Kolor Studio nám záleží natom, aby balayage vyzerala prirodzene. Cieľom balayage je dosiahnuť prirodzený vzhľad. V našom kaderníctve chceme aby ste vyzerali akoby vám slnečné lúče maľovali pramene do vlasov. S balayage sa môžete tešiť na jedinečný vzhľad, ktorý nikdy nestratí svoju eleganciu

Farbenie

V salóne Kolor Studio vieme pre vás vyčarovať aj zázračné farby na vlasy.
Každá žena, bez ohľadu na vek či štýl, má svoje vlastné predstavy o svojom účese. Naša práca spočíva v tom, aby sme tieto predstavy premenili na realitu a zanechali v každej z vás úsmev na tvári. Sme tu, aby sme vám pomohli objaviť nový spôsob, ako sa cítiť a vyzerať skvelo. Choďte do toho s dôverou a nechajte nás vytvoriť pre vás účes, ktorý vás vystihne.

Keratín

Samotný termín ``keratín`` označuje skupinu pevných vláknitých proteinov, tvoria jeden z hlavných zložiek vlasov , nechtov, rohovin. Keratínová vlasová kúra je technika, ktorá sa používa na obnovenie a zlepšenie stavu vlasov. Počas tohto procesu sa na vlasy nanáša keratínová zmes, ktorá pomáha vyplniť, vyrovnávať a obnovovať štruktúru vlasov.